Išvyka į Trakus

Pavasario atostogų metu Alytaus vaikų globos namų ir VšĮ „Gerumo rankos“ jaunimas prisijungė prie gražios iniciatyvos, kurios globėjas tapo LR Seimo narys Robertas Šarknickas, o rėmėja alytiškė Iveta Mustafa. Visos išvykos metu džiugino šilti saulutės spinduliai bei pavasariškas oras. Atvykus į Alpakų ūkį, mus pasitiko sodybos šeimininkai, kurie globotinius supažindino su Alpakomis, jų mityba, priežiūra. Alpakos yra nuostabūs, draugiški ir labai mieli gyvūnai. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Lietuvoje turėtų būti sunku pritapti dėl klimato, tačiau jos poruojasi ir puikiai gyvena toli nuo savo gimtinės. Visiems išvykos dalyviams susitikimas su alpakomis, jų priežiūra paliko neįkainojamus įspūdžius. Taip pat sodybos šeimininkai parodė nuostabius čihuaha šuniukus, kurie sušildė kiekvieno širdį.

Po pažinties su nuostabiais gyvūnais mūsų laukė skanūs pietūs – tradiciniai Trakų kibinai bei išvykos rėmėjos Ivetos dovanos. Visi buvo labai dėkingi už tokią nuostabią velykinę dovaną.

LR Seimo narys Robertas Šarknickas nuoširdžiai pasakojo savo gyvenimo istoriją, mielai dalijo patarimus apie profesijos pasirinkimą bei kaip yra svarbu būti sąžiningu ir geru žmogumi.

VŠĮ ,,Gerumo rankos“ jaunimas surengė puikias orientacines varžybas po Trakų miestą. Alytaus vaikų globos namų globotiniai buvo suskirstyti į keturias komandas ir turėjo aplankyti svarbiausias istorines vietas bei atlikti įdomias ir smagias užduotis. Visos komandos buvo apdovanotos saldumynais.

Norime nuoširdžiai padėkoti seimo nariui Robertui Šarknickui, rėmėjai Ivetai Mustafai, Alpakų ūkio šeimininkams. Tikimės, kad tai taps gražia tradicija ir susitiksime dar ne kartą!

Vadovas

Romutis Žebuolis
Gyvenimo aprašymas
Prisijungti