Balandžio 20-oji – tarsi pusiaukelė tarp šv. Velykų ir Atvelykio švenčių…

Į salę  buvo pakviesti visi jaunesnieji  vaikų globos namų vaikai  prisiminti šv. Velykų simbolių – Velykės, Kiškių, pakartoti kiaušinių marginimo paslapčių, atspėti patarlių. O svarbiausia – pabendrauti, padainuoti, pašokti kartu.

Šventės šeimininkai – 1 ir 2 šeimynų vaikai – labai jaudinosi, kad galės savo draugams ir svečiams parodyti, ko išmoko.

Nuotaikingą Velykų šventę pradėjo Kiškienė su savo „mokiniais“ – ir mažais, ir dideliais. Aplankiusi Velykė  džiaugėsi, kad kiškių mokykloje visi daug žino ir moka – liejosi eilės, sklido dainos, o kartu sušoktas kiškių šokis sukėlė ir svečius ant kojų…

Smagu, kad šioje šventėje dalyvavo ir dovaną – kvietimą kelionei paliko vaikų visada laukiamos viešnios – Alytaus regiono buhalterių asociacijos narės bei jų organizacijos prezidentė J.Petrauskienė.

Į šventinį šurmulį pabūti kartu atvyko Leipalingio pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai bei jų mokytoja R.Šumskienė.

Malonu buvo, kad, pasibaigus šventei salėje, nesiskirstėme. Vaikai bendravo su svečiais, džiaugėsi mokslo, sporto ir meno pasiekimais, pasakojo, dalijosi įspūdžiais. Labai didžiavosi, kad ilgametės DRAUGĖS  iš Alytaus regiono buhalterių asociacijos svarbiausiomis akimirkomis būna kartu ir palaiko vaikus…

Ir dar. Vaikai labai norėjo padėkoti globos namų vadovams, užimtumo specialistei L.Klebauskienei, neformaliojo švietimo pedagogei I.Levendauskienei už visokeriopą pagalbą ir paramą ruošiant Velykų šventę.

Vadovas

Romutis Žebuolis
Gyvenimo aprašymas
Prisijungti