Užgavėnių mugė. Kviečiu į svečius

,,Žiema žiema, bėk iš kiemo!,- tokie šūksniai skambėjo Alytaus vaikų globos namų kieme antradienį ( vasario 28 d. ). Šeimynos įstaigos kieme kvietė svečius įsigyti ir paragauti jų pačių pagamintų gardžių blynų ir kitų skanėstų. Šventės metu buvo surengta labdaros, dėkingumo, dosnumo akcija ,,Kviečiu į svečius“, – vaišės, kuriomis pasivaišinę svečiai savo dėkingumą išreiškė pinigais, paaukodami ,,Maisto bankui“, kuris gautas lėšas paverčia maistu skurdžiai besiverčiantiems žmonėms.

Šventiniame renginyje dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės darbuotojai, Lietuvos respublikos seimo narys Julius Sabatauskas, Raudono kryžiaus Alytaus skyriaus darbuotojai, ,,Maisto banko“ atstovai. Susirinkusiems į šventę jie linkėjo gražios šventės ir geros nuotaikos, taip pat perdavė akcijos ,,Kviečiu į svečius“ globėjo mero Vytauto Grigaravičiaus saldžią dovaną.

Šventės metu vyko persirengėlių ( daktarų, ubagų, čigonų, raganų šėlionės ir pirkėjų vilionės, spacieravonės. Skambėjo Užgavėnių dainos, šokiai, žaidimai. Vyko Lašininio ir Kanapinio kočionės, Morės dejonės. Svečiai ir dalyviai gaspadoriaus blyninėje vaišinosi blynais, lašiniais, arbata.

Vaikai net neabejojo, kad žiema į jų kiemą sugrįžti nedrįs.

Vadovas

Romutis Žebuolis
Gyvenimo aprašymas
Prisijungti