Mažoje širdelėje – didelės idėjos

Maltos ordino pagalbos tarnyba organizavo akciją ,,Mažoje širdelėje – didelės idėjos“, kurios metu surinktos paramos dalis atiteko ir Alytaus vaikų globos namų auklėtiniams. Spalio 24 d. Maltos ordino pagalbos tarnybos Alytaus grupės vadovė O. Žilionienė bei jaunųjų maltiečių komanda kartu su vadove A. Galbuogiene apsilankė Alytaus vaikų globos namuose. Direktorius R. Žebuolis mielai pasitiko svečius ir padėkojo už atvežtas vaikams lauktuves.

Vaikams buvo perduotos ne tik mokyklinės prekės, kurios buvo surinktos akcijos metu, bet ir alytiškių perduotos dovanos. Alytaus rajone gyvenantis daržovių augintojas Jaunius džiaugėsi, kad šiemet labai gerai užderėjo moliūgai ir nusprendė jais pasidalinti su Maltos ordino globojamais seneliais, o patį didžiausią moliūgą nusprendė atvežti į vaikų globos namus. Vaikams buvo atvežtos ir Justės padovanotos knygelės. Dar viena alytiškė primezgė kojinių ir šlepečių, kita nusprendė per Maltos ordiną perduoti savo vaikų drabužėlius bei lėlytes.

Jaunieji maltiečiai pradžiugino vaikus ne tik lauktuvėmis, bet ir savo buvimu. Jie lankėsi grupėse, drauge bendravo, piešė, žaidė. Po to palydėjo mažuosius į salę, kur drauge su muzikos vadove Irena bendravo, dainavo, žaidė žaidimus, šoko ratelius. Džiaugėmės, kad vaikams buvo linksma, tad atsisveikindami pažadėjome ir kitą kartą juos aplankyti.

Asta Galbuogienė

Jaunųjų maltiečių Alytaus grupės vadovė

Vadovas

Romutis Žebuolis
Gyvenimo aprašymas
Prisijungti