Alytaus regiono buhalterių narių dovanos

Pradėdami kalėdinį maratoną, lepinantį mūsų globotinius skanėstais ir renginiais, sulaukėme mūsų ištikimų, nuostabių Alytaus regiono buhalterių narių bei šios organizacijos vadovės D.Černyševienės.

Jau ilgą laiką mus sieja šilta, kupina gerumo ir meilės, draugystė. Šiais metais (kadangi jau esame vyresni) mus pakvietė į „pasimatymą“ prie Kalėdų eglutės. Su džiaugsmingu nerimu gaminome simbolines snaiges – dovanėles buhalterėms. Žinojome, kad mūsų laukia SIURPRIZAS.

Susitikę papasakojome naujienas, kas kaip mokosi, kaip paaugome, ko pasiekėme. Ir… gavome pakvietimus į kino filmą „Mažasis riteris Trenkas“, po saldžią dovanėlę. Nudžiugino UAB „Multivano“ atstovė D.Karalevičienė suteikusi galimybę pasilepinti kukurūzų spragėsiais bei sultimis.  Taip viskas buvo skanu, ir filmas kino teatre sužavėjo! Su geriausiais įspūdžiais grįžome namo.

Džiaugiamės, kad Alytaus regiono buhalterių asociacijos prezidentė D.Černyševienė bei šios organizacijos narės visuomet randa laiko pabūti su mumis, skirti dėmesio ir savo širdies šilumos.

Nuoširdus AČIŪ!

Vadovas

Romutis Žebuolis
Gyvenimo aprašymas
Prisijungti